kartka na urodziny 18

Klasyka składania życzeń

Składanie życzeń płynących prosto z serca to z pewnością jedna z ważniejszych umiejętności społecznych. Uczy się tego już małe dzieci w przedszkolu i w szkole. W dzisiejszych czasach formy składania życzeń uległy małej rewolucji i dzisiaj każdy może zrobić to po prostu przy pomocy Internetu lub telefonu komórkowego, warto jednak odrobinę się wysilić i zdobyć na bardziej tradycyjny gest. Niesie to sygnał i informację, że osoba jest dla nas bliska i ważna.

Znajdź czas na eleganckie składanie życzeń

kartka na urodziny 18

Czasami życzenia urodzinowe wysłane sms-em po prostu totalnie zadziwiają i wprawiają w konsternację. Sto lat! To cała ich treść. Mówi się często o tym, że najważniejsza jest pamięć, ale tak naprawdę nie warto pomijać też samej formy. Ona również ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy życzenia składa się komuś dla nas ważne mu. Kwiaty wysłane pocztą florystyczna z dołączonym do tego liścikiem to może być zbyt dużo, ale już tradycyjne kartki na 18 urodziny są przecież w zasięgu każdego. Dlaczego to dobra forma?

  • nawiązuje do tradycji
  • pozwala przelać na papier słowa od serca
  • jest elegancka i subtelna

Dzięki temu życzenia składane w ten sposób będą odpowiednie nawet dla osób na przykład pracujących wyżej w hierarchii zawodowej w danej firmie. Jednym słowem to dobra opcja na życzenia składane szefowi lub szefowej. Wtedy w środku kartki na 18 urodziny wystarczy zebrać podpisy od wszystkich członków zespołu. Taki miły gest potrafią wywołać prawdziwy uśmiech radości i na chwilę ocieplić atmosferę w zespole pracowniczym..