drukarki atramentowe

Tanie drukowanie na urządzeniu HP Deskjet 2130

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 2130 jest jednym z popularnych modeli obecnych w wielu polskich domach. Jak można drukować na nim bez przepłacania?

Podobnie jak w przypadku wielu innych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych, także model HP Deskjet 2130 jest dość drogi w utrzymaniu, gdy drukuje się na nim regularnie.

Samo urządzenie to obecnie koszt około 130-150 złotych. Za komplet przeznaczonych do niego tuszów oryginalnych należy zapłacić praktycznie taką samą cenę. W związku z tym obecnie tak dużo osób decyduje się na przejście na zamienniki po zakończeniu oryginalnego tuszu dołączonego do drukarki.

Zamienniki tuszów – nawet o połowę tańsze od oryginałów

Podczas gdy za tusze oryginalne do urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet 2130 należy zapłacić razem około 130-150 złotych, taki sam zestaw tuszów zamienników będzie kosztował około 80 złotych.

Zamienniki to tusze regenerowane, w oryginalnych opakowaniach, ale ponownie uzupełnione. Często zawierają również większą ilość tuszu czarnego lub tuszów kolorowych, dlatego można wykonać na nich więcej wydruków.

Użytkownicy modelu HP Deskjet 2130 wybierający zamienniki muszą jednak pamiętać, że można wtedy utracić gwarancję na urządzenie drukujące.

HP Deskjet 2130 tusz zamiennik – gdzie kupić?

Tusz HP Deskjet 2130 można zakupić również w sklepach stacjonarnych prowadzących sprzedaż tego rodzaju materiałów eksploatacyjnych.

Przy wyborze zamiennika warto zdecydować się na produkt od uznanej firmy, która może poszczycić się pozytywnymi opiniami od klientów. Nie wszystkie zamienniki reprezentują sobą taką samą jakość – zdarza się, że docierają do kupującego rozlane, zaschnięte, uszkodzone.