Dbanie o swoje dane

W codziennym życiu każdy często korzysta z kart zbliżeniowych, by opłacić różnego typu transakcje. Mamy zatem świadomość tego, że są tam przechowywane poufne dane, do których nikt nie powinien mieć dostępu. Niestety złodzieje mają swoje sposoby, by pokonywać różnego rodzaju zabezpieczenia i często im się to udaje. Dlatego trzeba zadbać o bezpieczeństwo swoich danych jeszcze bardziej.

Etui, które chroni

Najnowsza technologia stworzyła etui RFID stop, które jest specjalnym zabezpieczeniem, jakie służy temu, by nikt niepowołany nie mógł dokonać nieautoryzowanej płatności naszą kartą. To sprawia, że środki na koncie, a także same dane, jakie są na niej zapisane, są całkowicie bezpieczne i nikt nie ma do nich dostępu.

Czy etui faktycznie działa?

Ktoś może mieć wątpliwość, czy etui RFID rzeczywiście się sprawdzi. Wtedy wystarczy dokonać krótkiego testu podczas własnych zakupów. Wystarczy poinformować sprzedawcę o płatności kartą, a potem przyłożyć kartę razem z etui do terminala.

Najlepiej spróbować z różnych stron i przytrzymać krótką chwilę, dzięki czemu będziemy mieli większą pewność. Jeśli karta nie zostanie odczytana, to etui działa tak, jak powinno.

Dobry produkt

Niemal na każdym kroku trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo i sprawdzać, czy nasze dane są rzeczywiście bezpieczne. Wystarczy tak niewiele, by ktoś dostał dostęp do naszych danych i wykorzystał je bez naszej wiedzy i zgody.

A dzięki specjalnemu etui można sprawić, że przynajmniej jedna droga kradzieży zostanie zablokowana dla złodziei.