kartka imieninowa

Kartka na imieniny- rodzajem zadośćuczynienia za brak pamięci i zaangażowania

Czasem z tego zabiegania i nadmiaru obowiązków zapomina się o ważnych rodzinnych uroczystościach i rocznicach. Jednak nie ma takiej wpadki w kontaktach z bliskimi, której nie da się naprawić.

Czy spóźniona kartka na imieniny to dobre wyjście z tej kłopotliwej sytuacji?

Oczywiście, że tak, ponieważ podczas imienin nie chodzi wyłącznie o prezenty i upominki, a raczej o dzielenie się radością z bliskimi. Poza tym, jak mówi przysłowie lepiej późno niż wcale. Chociaż inne ludowe porzekadło głosi, iż dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Niemniej lepiej wysłać kartkę po terminie niż wykazać się brakiem inicjatywy i pasywnością. Obdarowana osoba z pewnością się ucieszy i szybko zapomni o drobnym niedopatrzeniu z naszej strony. Fajne produkty czekają na https://www.twojakartka.pl/imieniny/.

Jaki rodzaj kartki imieninowej wysłać?

kartka imieninowa

Jeśli zależy nam na zatarciu złego wrażenia, można zdecydować się na kartkę grającą. Nie dość, że będzie pięknie wyglądać na półce segmentu, to będzie się miło i przyjemnie kojarzyć solenizantowi. Jeśli zależy nam na czasie -można wysłać ten rodzaj podarku drogą internetową. Na pewno dojdzie do adresata w mgnieniu oka.

Co zrobić, żeby nie zapominać o ważnych datach i wydarzeniach rodzinnych?

Trzeba przede wszystkim:

• zaznaczać je sobie w kalendarzu.
• zapisywać je sobie w formie przypomnień na telefonie.
• ćwiczyć pamięć i kojarzyć błyskawicznie fakty, ludzi i miejsca.
• dzwonić częściej do najbliższych krewnych i przyjaciół. Może oni uchronią nas przed popełnieniem towarzyskiej gafy.