ulotki kraków

Ulotki Kraków – must have każdej firmy

Wiele firm nie wyobraża sobie swojego funkcjonowania bez ulotek, które są ostatnio niezwykle korzystną i efektywną formą reklamy. Takie ulotki można dostać na ulicy, w miejscach usługowych, podczas zakupów a także od bliskich osób, które rekomendują dany towar lub usługę. Warto więc zainwestować w tego typu reklamę, gdyż jak się okazuje ma ona wiele zalet.

Ulotki Kraków – różnorodne, kolorowe i bardzo chwytliwe

ulotki kraków

Ulotki Kraków to nieskończona gama pomysłów, materiałów oraz haseł, z których powstają wyjątkowe i bardzo oryginalne reklamy wielu miejsc. Pizzerie, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, sklepy meblowe, sklepy odzieżowe oraz wiele innych miejsc dzięki takiemu asortymentowi jest w stanie dotrzeć do klientów nie tylko na obszarze, gdzie są one rozdawane ale i znacznie dalej. Wiele osób zadowolonych z danej usługi lub rzeczy, przekazuje taką ulotkę swoim bliskim by skorzystali z firmy, którą rekomendują. Tutaj zobaczysz fajną ofertę.

Jak wygląda prawidłowo wykonana ulotka?

Ulotka, na którą większość osób zwróci uwagę powinna być średnich rozmiarów z bardzo czytelną treścią. Wszelkie małe napisy, które trudno odczytać osobom mającym problemy ze wzrokiem nie są dobrym pomysłem. Dodatkowo, warto an takiej ulotce zamieścić dane adresowe siedziby firmy, telefon kontaktowy oraz chwytliwe hasło, które zachęci potencjalnego klienta do odwiedzenia właśnie tego miejsca. Wiele właścicieli firm oferując klientom taką ulotkę zamieszcza na nich zniżkę (np. 5% zniżki na zabiegi fryzjerskie w danym zakładzie fryzjerskim).