drukowanie zdjęć kraków

Obrazy do druku – prezent od pary młodej

Wesela to jedne z najchętniej fotografowanych i filmowanych imprez. Para młoda zamawia usługi profesjonalnej firmy i często obdarowuje swoich rodziców, dalszych krewnych oraz gości weselnych zdjęciami wykonanymi na ślubie czy podczas zabawy weselnej. Można gości mile zaskoczyć i zamiast tradycyjnego zdjęcia odbitego na papierze wręczyć im na pamiątkę doskonałej jakości obraz– wydruk na płótnie wykonany ze zdjęcia.

Jak wybrać obrazy do druku?

Do wytworzenia dobrej jakości obrazu dobiera się fotografie spełniające kilka warunków, głównie dotyczących rozdzielczości. Nie każde zdjęcie można dowolnie powiększać bez rozmazu. Aby tego uniknąć profesjonaliści z drukarni doradzają w kwestii wyboru zdjęcia. W przypadku drukarni działających online można sprawdzić wygląd obrazu w edytorze umieszczonym w serwisie internetowym firmy. Przesyłając zdjęcie do firmy upewnimy się, czy spełnia ono wymagania jakościowe.
Obrazy do druku przed przeniesieniem ich na płótno można poddać dowolnej modyfikacji przy pomocy programów do obróbki fotografii. Jeśli tego nie potrafimy zrobić sami, to na pewno pomogą nam w tym graficy z drukarni.

drukowanie zdjęć kraków

Wydruk na płótnie – jak to się robi?

Obraz z fotografii nanoszony jest na płótno przy pomocy wysokiej jakości drukarek. Obecnie najczęściej stosuje się druk lateksowy – bezpieczny dla środowiska oraz druk sublimacyjny.
Podłożem obrazu jest płótno bawełniane, syntetyczne lub satynowe. Obraz naciągany jest na ramę drewnianą z sosny. W komplecie z ramą są zawieszki oraz kliny rozporowe do naciągania płótna. Doskonała oferta czeka na https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fotoobrazy/.

Prezenty w formie obrazów to doskonały pomysł nie tylko na pamiątkę dla uczestników wesela. Warto przemyśleć zamówienie fotoobrazów przy okazji imienin, urodzin, jubileuszów, pożegnania pracownika odchodzącego na emeryturę lub na pamiątkę ukończenia przedszkola, szkoły, studiów.