roll up kraków

Czy roll-up to dobra inwestycja?

Każde przedsiębiorstwo dąży do zwiększania przychodów poprzez powiększenie bazy klientów. Z tej prozaicznej przyczyny różnego rodzaju działania marketingowe stanowią nierozłączny element funkcjonowania każdej firmy. Współcześnie większość działań przenosi się do internetu, ale czy jest to jedyne słuszne rozwiązane? Co ze starymi, sprawdzonymi rozwiązaniami?

Nie tylko internet ma znacznie!

roll up kraków

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że strefa online to przyszłość. Przestrzeń, w której nauczyć się funkcjonować musi każde przedsiębiorstwo lub zakończyć swoją działalność. Niemniej jednak odpowiednio skrojona kampania marketingowa mająca na celu zwiększenie świadomości marki nie powinna ograniczać się do działań online. Warto pomyśleć m.in. o sprzęcie roll up.

Jest to bardzo proste urządzenie, które składa się jedynie z trzech części tj. kasety, w której umiejscowiony jest plakat oraz z metalowych rurek, które służą do utworzenia konstrukcji. To właśnie na wysuwanym plakacie znajdować się mogą różnorodne treści marketingowe, które mogą dotrzeć zarówno do starych, jak i nowych potencjalnych klientów.

Różnorodne zastosowania

Oczywiście roll up służy przede wszystkim do zwiększania świadomości marki. Stanowi on jedynie jeden z wielu elementów składających się na spójną kampanię reklamową

Niemniej jednak jest to sprzęt, który może być wykorzystywany w czasie różnorodnych targów, festiwali, czy innych imprez, na których znajduje się prowadzona przez nas firma.