torba z własnym nadrukiem

Torba z własnym nadrukiem – sposób na ekologiczną reklamę

Jako konsumenci z roku na rok jesteśmy coraz bardziej świadomi. Staramy się wybierać produkty, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Coraz częściej rezygnujemy z jednorazowych, plastikowych reklamówek.

Torba płócienna z nadrukiem, sposób na ekologiczne zakupy!’

Na szczęście pojawiły się zdecydowanie bardziej ekologiczne alternatywy dla plastikowych toreb, jedną z nich są torby bawełniane z napisami i obrazkami. Są one biodegradowalne oraz zdecydowanie bardziej trwałe. Bez problemu posłużą nam przez dłuższy czas.Wiele firm inwestuje w torby z własnym nadrukiem. Bardzo często umieszczają na nich swoją nazwę, logo oraz dane teleadresowe.

torba z własnym nadrukiem

Dlaczego ekologiczna torba to świetny sposób na reklamę?

Torba z własnym nadrukiem to świetny prezent dla klientów oraz potencjalnych kontrahentów. Taki drobny prezent sprawi, że będą oni podświadomie odczuwać przywiązanie do naszej firmy. Miłe skojarzenia mogą spowodować, że ponownie skorzystają z naszych usług lub ponownie kupią nasze produkty…

Dodatkowo nosząc taka torbę osoby te reklamują naszą firmę. Choć zapewne robią to w sposób nieświadomy…

Idealna torba reklamowa nie może zawierać zbyt wielu informacji. Czasami wystarczy sama nazwa firmy oraz czytelne i charakterystyczne logo. Zbyt wiele dodatkowych informacji sprawi, że na małej powierzchni zapanuje chaos. A całość będzie wyglądała dość niechlujnie i przede wszystkim nieczytelnie. Fajne projekty można znaleźć w Copyshop.