etui iphone 12

Najlepsze etui iPhone 12

Wybór i różnorodność etui do iPhone’ów 12 stoi na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością każdy znajdzie etui dostosowane do swoich potrzeb. Najpierw należy jednak je zdefiniować. Zakup powinien zostać poprzedzony analizą warunków naszej pracy czy stylu życia. Nie zawsze konieczny będzie zakup najtrwalszego etui do telefonu.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze etui do iPhone 12

Etui znacznie różnią się miedzy sobą. Do wyboru mamy etui przezroczyste, pancerne, a nawet portfelowe. Jego wybór zależy od naszych potrzeb. W sytuacji gdy uprawiamy sporo sportu i jesteśmy w nieustannym ruchu, lub nasze warunki pracy są ciężkie, to warto zdecydować się na wybór pancernego etui. Zabezpieczy ono zarówno ekran urządzenia, jak i jego tył. Dobrym przykładem niezwykle odpornego etui jest Supcase Ares. Za sprawą zintegrowanej szybki ochronnej i certyfikatu wytrzymałości można być pewnym, że etui sprawdzi się ciężkich warunkach. Warto kupić ten model również w sytuacji gdy udajemy się w podróż, gdzie będziemy w nieustannym ruchu. A najgorszą sytuacją jest zniszczenie telefonu podczas urlopu lub wyjazdu wakacyjnego. Konstrukcja Supcase Ares powoduje, że prezentuje się ono estetycznie i nie wpływa negatywnie na wygląd iPhone 12. 

etui iphone 12

Estetyczne, funkcjonalne etui portfelowe do iPhone 12

Dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką, dobrą opcją są etui portfelowe. Sprawdzą się one doskonale, w czasie zakupów lub załatwiania spraw w banku. Możemy do niego wsadzić często karty płatnicze, dokumenty lub pieniądze, stąd nazwa – etui portfelowe. Godnym polecenia etui tego typu, szczególnie dla kobiet jest Smart Diva do Apple iPhone 12. Posiada ono wiele funkcji, sprawdzi się doskonale zarówno jako portfel, jak i podstawka pod telefon w czasie oglądania filmów. Etui dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, co również jest dużym atutem. Warto mieć jednak na uwadze to, że Smart Diva nie uchroni naszego iPhone’a 12, tak dobrze jak pancerne Supcase Ares. Chroni jednak telefon przed zachlapaniem czy drobnymi rysami. 

Popularne na rynku są także etui przezroczyste, ponieważ w żaden sposób nie zmieniają one wyglądu telefonu, a zapewniają mu bezpieczeństwo przynajmniej w minimalnym stopniu. Model  ESR Air Shield Boost powinien być wystarczającą ochroną, wtedy gdy nie uprawiamy ekstremalnych sportów. Powinno uchronić nasz telefon przed niewielkim upadkiem, a także rysami. Co istotne jego struktura jest antypoślizgowa, przez co nie musimy się martwić, że telefon wypadnie nam z ręki. Jego design sprawia, że niektórzy nawet nie zauważą, że nasz telefon jest schowany do etui. 

Konkludując, wybór przezroczystego etui iPhone 12 powinien być dla nas najlepszy, jeśli naszym priorytetem jest estetyka telefonu. Z kolei postawienie na kupno etui portfelowego będzie strzałem w dziesiątkę, dla tych, którzy cenią sobie wysoką funkcjonalność. Z kolei jeśli nasze warunki pracy są trudne lub jeśli jesteśmy miłośnikami sportów ekstremalnych, to zdecydowanie powinniśmy postawić na inwestycję w pancerne etui, najlepiej kilkuwarstwowe.