Kartka na dzień chłopaka

Dzień chłopca wypada każdego roku w Polsce 30 września. W tym dniu warto pamiętać o bliskich; o bracie, koledze, mężu, ojcu, przyjacielu… Nie trzeba sprawiać wielkich prezentów, czasami wystarczy efektowna kartka na dzień chłopaka, która umili ten dzień.

Kartki na dzień chłopaka

kartki na dzień chłopaka

Jeśli nie mamy pomysłu na własne życzenia, skorzystajmy z gotowych, zazwyczaj dołączonych do kartek okolicznościowych. Własna inicjatywa będzie także bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza gdy lubimy tworzyć i mamy talent w tym kierunku.
Samodzielne wykonanie kartki na dzień chłopaka będzie niesamowitym zaskoczeniem i sprawi, że bliska osoba będzie zachwycona. Tworząc taką kartkę,można wykorzystać różne ozdobniki, typu brokat, guziczki, naklejki. Nie przesadzajmy jednak z nadmiarem ozdób – stylowe i skromne kartki także będą miłym zaskoczeniem dla obdarowanego.

Zabawne wierszyki

Zabawne wierszyki przeznaczone na dzień chłopaka można ułożyć samemu lub wyszukać gotowe wzory w Internecie. Akcent humorystyczny w tym przypadku jest bardzo dobrym rozwiązaniem – klasyczne życzenia zostawmy na urodziny lub imieniny. Kartki, oprócz zabawnych wierszyków, powinny być efektownie wykończone i nawiązujące do tego święta. Ponadto, wręczając kartkę, podtrzymujemy tradycję istniejącą od lat i nie musimy martwić się nietrafionym upominkiem – przecież to pamiątka na długie lata, którą można bez problemu przechować w teczce, szkatułce, czy kartoniku.